Range of activities

Range of activities

Oferta handlowa firmy 237237.pl obejmuje szeroką gamę sprzętu komputerowego i oprogramowania. W tej bogatej ofercie można znaleźć komputery produkowane przez naszą firmę. Komputery te, dzięki ich produkcji tylko z podzespołów renomowanych producentów, objęte są roczną, dwuletnią lub trzyletnią gwarancją.
Oprócz komputerów w naszej ofercie można znaleźć komputery takich renomowanych firm jak: IBM, Hewlett Packard, Dell, Asus, MSI, Lenovo. Ofertę komputerów stacjonarnych poszerzają komputery przenośne firm IBM, Hewlett Packard, Compaq, Toshiba, Actina, Lenovo, Asus i inne.
Oczywiście komputery to nie wszystko. Dla pełnego ich wykorzystania niezbędnych jest szereg różnych urządzeń peryferyjnych. Oferujemy więc monitory firm LG, Samsung, Philips i Nec, drukarki firm Hewlett Packard, Lexmark i OKI, skanery firm HP i Mustek, myszy A4-Tech i Logitech oraz wiele innych produktów znanych producentów. Zachęcamy także do zapoznania się z Naszą ofertą serwerów takich producentów jak DELL, HP, Lenovo. Jesteśmy autoryzowanym integratorem urządzeń, serwerów, komputerów oraz komputerów przenośnych Firmy DELL, HP i Lenovo. Zajmujemy się także modernizacjami i rozbudową sieci komputerowych, serwerów i komputerów. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i wdrożenia w Państwa Firmach.